Steltsestraat - de Flieren, gebiedsontwikkeling

UPDATE 2 juni 2025

 

De aanvraag om omgevingsvergunning t.b.v. het ruimtelijk deel is op 18 april 2025 ingediend. De komende periode vinden er verschillende politieke avonden plaats in het Stadhuis van Nijmegen die gaan over Steltsestraat (De Flieren). Het biedt een kans om in te spreken of een vergadering bij te wonen, fysiek of online. Wilt u inspreken dan dient u zich aan te melden bij de Griffie.

 

  • 4 juni inspraak
  • 25 juni gespreksronde
  • 2 juli besluitvorming

Via https://nijmegen.bestuurlijkeinformatie.nl kunt u meer informatie vinden.


Zoals bij u bekend wordt er een nieuwbouwplan ontwikkeld op het perceel tussen de Begoniastraat en de Steltsestraat, ook wel bekend als het plan “De Flieren”. Het plan zorgt niet alleen voor een mooie herbestemming van het vervallen kassencomplex, maar helpt ook mee in de grote vraag naar betaalbare huur- en koopwoningen. Als direct aanwonende of omwonende van dit plan willen wij u graag op de hoogte brengen van de laatste ontwikkelingen.

U bent als buurt verschillende keren uitgenodigd voor een bijeenkomst om te praten over de totstandkoming van dit plan. Met deze input en die van de gemeente zijn wij elke keer aan slag gegaan en hebben het plan daarop aangepast. Onze laatste bijeenkomst was op 15 april. Documenten van deze bijeenkomst staan in de bijlagen. De aanvraag omgevingvergunnning is reeds ingediend op 18 april jl.

Voor vragen en/of opmerkingen kunt u contact opnemen met Lies Hoogerwerf (lies@vanderleijvastgoed.nl,06-12467353).

Met vriendelijke groeten,
Lies Hoogerwerf
Van der Leij Vastgoed

Initiatiefnemer

Deelnemers

Feedback van de gemeente

Reacties

Idee is ingestuurd op 29-01-2024