Ontwikkeling Bosweg 160 te Nijmegen

De bestaande villa aan de Bosweg 160 zal intern worden verbouwd tot 10 appartementen. Het parkeerterrein ten noorden van de villa zal worden heringericht en vergroend. Daarnaast worden in de noordwesthoek van het perceel twee levensloopbestendige woningen gerealiseerd. De villa en levensloopbestendige woningen zullen worden ontsloten via de Bosweg, richting de Groesbeekseweg.

Initiatiefnemer

Deelnemers

Er zijn nog geen deelnemers

Feedback van de gemeente

Reacties

Geachte heer Blom, excuus voor de verlate reactie. Uw reactie is terecht, hopelijk hebben wij gisteravond tijdens de bewonersavond e.e.a. naar tevredenheid nader toegelicht.

Antwoord

In die tekening is niet helder waar de twee woningen zijn gepland. waar het parkeer terrein komt, en hoe de paden/wegen gaan lopen vanaf de woningen en het parkeerterrein naar de Bosweg.

Antwoord
Idee is ingestuurd op 16-05-2025