Ik kopieer het plan van de gemeente even terug. Had er op willen stemmen, maar het blijkt eerder vanmiddag nota bene te zijn ingetrokken. Natuurlijk moet dit weer opgeknapt worden. Ten eerste wordt het alleen maar erger als men een jaar alleen maar de zaak aankijkt. En dus duurder. Ten tweede brengt verwaarlozing vaak rommel voort. Dus... Eerder waren er meen ik enkele stemmen reeds voor. Tenslotte spreek ik als wijkbewoner vaker andere wijkbewoners die blij zijn met het kunstwerk. Gemeente, denk niet te snel dat jullie met deze site de betrokkenen goed bereiken.
Kunstwerk Willemsweg/Thijmstraat moet onderhouden worden!
Budget
Kunstwerk herstellen
In 2018project.budget.fields.is_assigned-alt
Feedback van de gemeente

Inge van den Hoogen
- 7 jaar geleden
De school geeft ook aan graag te willen dat het kunstwerk wordt opgeknapt. De kosten zijn niet enorm hoog. Ik benader daarom de kunstenaar hiervoor.

Inge van den Hoogen
- 7 jaar geleden
Ik heb advies gevraagd aan de wijkraad en het daarna verwijderd. Als er voldoende bewoners willen dat het dit jaar wordt opgeknapt, dan doen we dat.
Reacties
Gepromoveerd naar In uitvoering op 27-06-2018
Hens Baltesen
- Hengstdal
- 7 years ago
Dan is het wel zo netjes om dat te melden. Wat was dat advies dan en waarom is de vraag verwijderd?

Inge van den Hoogenwijkregisseur
- 7 years ago
Het advies van de wijkraad was om eerst te kijken welke bewonerswensen er komen en die eerst uit te voeren. Het kunstwerk zou dan volgend jaar opgeknapt kunnen worden.
Idee is ingestuurd op 29-03-2018