MijnWijkplan is verhuisd naar het nieuwe platform Onze Stad. Vanaf nu kunt u daar uw idee plaatsen en reageren op plannen van de gemeente in uw wijk of buurt. MijnWijkplan staat tot het eind van het jaar online, maar u kunt hier niet meer reageren.
extra parkeerplaatsen
In de buurt van de Harpstraat en Aubadestraat zijn te weinig parkeerplaatsen, bij de flat is een grasveld hier is het mogelijk om eenvoudig extra parkeerplaatsen te maken. Zie tekening.
Feedback van de gemeente
Marjolijn Evers
5 jaar geleden
Beste meneer/mevrouw Mittelmeijer, bedankt voor het plaatsen van uw idee op MijnWijkplan. De gemeente nijmegen is een groene gemeente en ook erg zuinig op het groen. Daarom is er beleid dat we geen groen inruilen voor grijs (parkeerplekken). Ik neem per mail contact met u op om het parkeerprobleem verder te bespreken en te onderzoeken of er oplossingen mogelijk zijn. Omdat dit probleem niet met bewonersparticipatie opgelost kan worden verplaats ik het idee volgende week naar het archief.
Reacties
wha mittelmeijer
Initiatiefnemer
5 jaar geleden
jaren geleden zijn er aan de andere kant van de harpstraat ook parkeer plaatsen gemaakt
(ballade straat)waarom kan dat bij ons niet daar is toch ook groen (struiken) weg gehaald
dat is toch het zelfde of zie ik dat verkeerd ik ben benieuwd of ik iets hoor