Vanaf nu kunt u op Onze Stad uw idee plaatsen en Nijmegenaren betrekken.
Bankjes in speeltuin
De speeltoestellen in onze wijk (Galvanistraat) worden door veel van de kinderen in de wijk gebruikt.
Aangezien het veelal gaat om kinderen van jonge leeftijd zijn ouders altijd in de buurt om op de kids te letten.
Recent kwam een van de ouders met het idee om de gemeente nijmegen te vragen voor plaatsen voor de ouders om te kunnen zitten (bankjes).
Nu zitten de ouders vaak in het gras, op eigen meegebrachte stoelen of blijven staan.
Het zou mooi zijn als de gemeente nijmegen kan voorzien in zitplaatsen (of andere zitvoorzieningen) om en nabij de speeltoestellen.
Vriendelike groet,
Wesley Kamoen
Feedback van de gemeente
Roos Sebregts
4 jaar geleden
Beste initiatiefnemer en wijkbewoners, dank voor het indienen van dit idee! Leuk dat er wordt meegedacht in de wijk. Er zullen wat stammetjes geplaatst worden bij de speeltoestellen waar ouders op kunnen zitten als hun kinderen aan het spelen zijn. Deze zit-stammetjes kunnen ook gebruikt worden voor kinderen als natuurlijke speelaanleiding.
Reacties
Chris de keijzer
5 jaar geleden
Wat een mooi idee! Wij komen bijna dagelijks in deze speeltuin, een fijne zitplek is inderdaad een groot gemis. De kids spelen met elkaar en wij als ouders praten veel, fijn als dit met iets meer comfort zou kunnen :)