Het jeu de boulen heeft een ongekende opmars. Het is plezier voor jong en oud, het leidt tot verbondenheid in de wijk, je bent actief bezig en iedereen kan het spelen.
We zouden graag een jeu de boulesbaan willen hebben in Lent, en als locatie denken we aan de ruimte vóór Thermion. Het is voor iedereen een bekende plek, bankjes die er reeds staan zouden eventueel ingepast kunnen worden in het plan. In noodgevallen zou er gebruik gemaakt kunnen worden van toiletten in Thermion. Het Ketelhuis is evt een mooie gelegenheid in de buurt voor een drankje
Eind mei zal de Jeu de Boulesbaan worden aangelegd op het Thermionpark. De omwonenden zijn hierover geïnformeerd.
Budget
Aanleggen jeu de boulesbaan
In 2025
project.budget.fields.is_assigned-alt
Feedback van de gemeente
Gemeente Nijmegen
2 weken geleden
Beste bewoner,
Eind mei zal de Jeu de Boulesbaan worden aangelegd op het Thermionpark.
Reacties
Gepromoveerd naar In uitwerking op 14-05-2025
Corrie Bisschop
2 maanden geleden
Ik wil deelnemer worden, maar dat lukt niet. Wat moet ik doen?
Hallo Corrie,
Je moet klikken op Ondersteun dit idee en dan een account aanmaken.
Hierbij ook je adres invoeren omdat alleen mensen uit Lent dit idee kunnen ondersteunen. Hoop dat het lukt. Groet Agnes
Hallo Hans, dank je wel voor je reactie. Ik heb het een paar keer geprobeerd, maar ik krijg steeds weer hetzelfde scherm. Kan geen nieuw account aanmaken.
Het adres had ik al goed ingevoerd.
Prima plan. En mochten er bezwaren zijn (wat ik me niet goed kan voorstellen) laat dan weten van wie en waartegen precies en hoe je als gemeente die bezwaren weegt t.o.v. de voordelen en het aantal voorstanders