Met een werkgroep van 6 buurtgenoten hebben we afgelopen jaar een enquête verspreid in de buurt om uit te vragen of er behoefte is aan speelaanleidingen in de boomgaard en/of aan de dijk. Een kleine meerderheid van de bewoners was voor de speelaanleidingen en er was ook een deel die er geen behoefte aan heeft. We hebben vorig jaar besloten, ook in overleg met de gemeente, dat we eerst zouden kijken of meer maaien uitnodigt tot meer spelen in de boomgaard en langs de dijk.
Nu blijkt er bij gezinnen met jonge kinderen toch wel echt behoefte te zijn aan speelaanleidingen. We zouden het fijn vinden als de gemeente een voorstel kan doen met de mogelijkheden voor speelaanleidingen verspreid over het boomgaardgebied en waar mogelijk de dijkzone. Bijvoorbeeld een uitwerking van verschillende opties waar we dan een keuze uit kunnen maken met de buurt.
Feedback van de gemeente
Reacties
Ceciele Viergever-Luijnenburg
Deelnemer
't Acker
12 uur geleden
Het betreft een wijk met veel
Jonge gezinnen, waarbij er graag buiten wordt gespeeld. Enkele (al dan niet meer natuurlijke) speelaanleidingen zou een prachtige toevoeging zijn, zodat kinderen meer kunnen spelen, zich ontwikkelen en elkaar kunnen ontmoeten.
Eens met de eerdere reactie. Een van de doelen van deze wijk met boomgaard en struingebied is ontmoeten. Er wonen veel jonge gezinnen met kinderen voor wie speelaanleidingen erg belangrijk zijn voor plezier en sociale ontwikkeling
Eens met de eerdere reactie. Een van de doelen van deze wijk met boomgaard en struingebied is ontmoeten. Er wonen veel jonge gezinnen met kinderen voor wie speelaanleidingen erg belangrijk zijn voor plezier en sociale ontwikkeling
We wonen al bijna 3 jaar in deze prachtige nieuwe wijk. Tot op heden is er geen enkel speeltoestel of speelgelegenheid aangebracht… blijft bijzonder in deze wijk waar veel kleine kinderen wonen. Doe er wat aan gemeente!