Vanaf nu kunt u op Onze Stad uw idee plaatsen en Nijmegenaren betrekken.
Hardrijders
De snelheden die er gereden worden is ongelooflijk. Deze weg grenst ook aan de " Kampen" en m.i. zou hier wat aangedaan moeten worden. Ik weet dat je melding moet maken bij de politie, dat heb ik gedaan. Echter de gemeente zou ook hier drempels kunnen plaatsen om de snelheden te verlagen. Zou hier eens naar gekeken kunnen worden?
f
Feedback van de gemeente
Ashley de Jong
5 jaar geleden
De IJpenbroekweg is een gebiedsontsluitingsweg. Gebiedsontsluitingswegen zijn bedoeld om verschillende delen van de wijk te verbinden met de grote uitvalswegen. Het hele stadsdeel moet via deze weg van en naar de eigen wijk kunnen. Daarnaast zijn gebiedsontsluitingswegen ook belangrijk als aanrijdroute voor nood- en hulpdiensten. Voor hen is het van belang dat zij zo min mogelijk hinder ervaren en zo weinig mogelijk tijdverlies oplopen. Door drempels of andere snelheid remmende maatregelen wordt dit beperkt. Naast nood- en hulpdiensten worden de gebiedsontsluitingswegen ook gebruikt door bussen. Ook voor hen is het belangrijk dat zij hun passagiers zo comfortabel kunnen voortbewegen. Daarom komt de IJpenbroekweg niet in aanmerking voor drempels. Dit idee wordt naar het archief verplaats. Heeft u vragen? Neem dan contact op met de wijkregisseur.
Sharif Alhashimy
5 jaar geleden
Verkeersveiligheid is belangrijk. Daarom zal ik dit idee bespreken in het verkeersoverleg. Ik deel het advies van de verkeerskundigen op deze website.
Sharif Alhashimy
5 jaar geleden
Dank u voor het plaatsen van uw idee op mijnwijkplan. Fijn dat u ons digitale platform hebt gevonden! Het is belangrijk dat uw idee ondersteund wordt door de wijk / wijkbewoners. Probeer uw buurtgenoten naar mijn wijkplan te krijgen voor het uitdelen van hartjes en te reageren op uw idee! Succes!
Reacties
Maurice de Leeuw
Deelnemer
5 jaar geleden
Beste Astrid,
Ik steun je idee, heb zelf vandaag ook een idee aangemaakt om een flitspaal / geluidswal te plaatsen aan de IJpenbroekweg.
Sommige auto's en motoren rijden daar als gekken, het is een wonder dat er nog geen dodelijke ongelukken zijn gebeurd.
Met vriendelijke groet,
Maurice de Leeuw.